O nás

Vítejte v internetovém obchodu pro profesionální provonění prostor.

Nabízíme zde produkty nejvyšší kvality. Vonné kompozice světových značek VECTAIR SYSTEM (GB/USA), HIGIENICAL MART (Španělsko), ORMA ITALY, MAROFRAN (Španěslko) a profi úklidovou chemii KITER ITALY ...

Pokud hledáte slevový portál, pak je nám líto, ten tu nenajdete.

Jestliže ale hledáte profesionální produkty, které dokáží podtrhnout vaši péči o hosty, klienty či zákazníky, pak jste na pravém místě.

Věnujeme se smyslovému tzv. scent-marketingu a tak máte-li ve svých požadavcích na provonění prostor záměr upoutat zákazníkovu pozornost, přimět ho k rychlému rozhodování, nebo naopak nabídnoutkomfort dostatku času na výběr a nákup ... nebo chcete vykouzlit domácí atmosféru, zútulnit dojem místnosti, vytvořit "brandovou pachovou stopu" nebo "pachovou disonanci", 
"pachovou clonu" pak stačí napsat na info@purusodor.cz nebo zavolat na 739 232 688 a my vám vytvoříme návrh, jak toho dosáhnout.

U každé kategorie produktů najdete stručný popis, pro snazší orientaci. Chutě do toho!

AKTUÁLNÍ ČLÁNEK O UJÍŽDĚNÍ NA PASTOVÁNÍ PODLAH. 

- - -

Čtěte také o tom, že vůně pro pisoár je věda:

Sítka a tablety do pisoárů - mýty a úplné nesmysly

Močím. Močíš. Močíme!

Když se pytel roztrhne!

 

 

A nyní již trocha teorie  - to nikoho nezabije :)

Kdybychom byli ve škole, řekli bychom, abyste si otevřeli sešity a zapsali si, že … 

když se řekne lokální provonění, jde vždy o úpravu vzduchu krátkodobou s dost jasně ohraničenými hranicemi prostoru (WC, toalety, šatna, recepce atp.)

Když se setkáte s výrazem ambientní provonění, pak vězte, že jde o provonění prostoru, který ohraničují pevné nepropustné překážky např. budova, místnost … a bývá časově ohraničeno.

Pak se zde také setkáte s výrazy pasivní a aktivní osvěžovače.

V prvním případě jde o produkty, o jejichž účinnost stará přirozené (třeba i mírné) proudění vzduchu, technicky jde o aeraci a lidsky řečeno o větrání nebo průvan. 

A Druhá situace, kdy se takzvaně v prostoru vzduch nehne a větrání je ztíženo, či je jen slabé, pak využijte tzv. aktivní osvěžovače, které si svůj malý přesně odměřený průvan vyrábí sami.

Dále tu máme profesionální dávkovače vůní, které skutečně plní funkci dávkování, v předem daných intervalech vydají do prostoru přesně odměřenou dávku vonné směsi a ta se rozplyne do prostoru. Protože i vzduch je plyn a jeho molekuly jsou stále v pohybu, během několika vteřin se prostor naplní požadovanou vůní.

Nabízíme sprejové vůně španělské provenience HIGIENICAL MART bez hnacího plynu, které jsou uloženy v designovém velkokapacitním osvěžovači HIGHER FRESH a dále brzy nabídneme VECTAIR SYSTEM VIBE, který pracuje na bázi sonické vibrační technologie.

 

 Osvěžení není provonění a naopak.

Zázrak jménem ZIZIPAX

 

     
     
     
     

Vítejte Přátelé
 DOBRÉ VŮNĚ a DOKONALÉ ČISTOTY.

Nabízíme produkty 
pro 
PROFESIONÁLNÍ PROVONĚNÍ INTERIÉRŮ 
a
PROFI ÚKLIDOVOU CHEMII KITER ITALY

 

Žádný spěch. 
V klidu si vše prohlédněte.