ECOSPEED

Kód: 897
103 Kč / ks 124,63 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.10.2018

ECOSPEED je rychlý ECOLABEL čistící prostředek pro každodenní čištění všech omyvatelných ploch, oken a okenních rámů. Odstraňuje každodenní špínu, mastnotu a otisky prstů ze skleněných ploch, plastů a laminátů.
ECOSPEED čistí důkladně a úplně, a nezanechává tak žádnou zbylou špínu. Není potřeba oplachovat.
ECOSPEED má příjemnou vůni a v okolním prostředí šíří svěží a dlouhotrvající vůni čistoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

ECOSPEED je rychlý ECOLABEL čistící prostředek pro každodenní čištění všech omyvatelných ploch, oken a okenních rámů. Odstraňuje každodenní špínu, mastnotu a otisky prstů ze skleněných ploch, plastů a laminátů. ECOSPEED čistí důkladně a úplně, a nezanechává tak žádnou zbylou špínu. Není potřeba oplachovat. ECOSPEED má příjemnou vůni a v okolním prostředí šíří svěží a dlouhotrvající vůni čistoty. 

použití
ECOSPEED je vhodný pro každodenní mytí oken, skla, osvětlení, skleněných povrchů, nábytku a stolů., Je doporučen na povrchy ve školách, úřadech, kuchyních, hotelech, tělocvičnách,domovech s pečovatelskou službou atd.

Stírání prachu z nábytku,mytí oken a skla: Aplikujte ECOSPEED přímo na povrch a setřete látkou nebo papírovou utěrkou do sucha.Správné použití přípravku šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí.

ECOSPEED případová studie

ECOSPEED

ECOSPEED případová studie

Doplňkové parametry

Kategorie: ÚKLIDOVÁ CHEMIE KITER
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .